INFORMACIJE GLEDE ZAPRTJA ŠOL IN VRTCEV (objavljeno ob 19. 32)

Spoštovani starši! Tekom popoldneva je bila šolam posredovana okrožnica s strani MIZŠ, v kateri so bila šolam dana okvirna navodila za delovanje v času zaprtja šol, s pričetkom 16. 3. 2020. Obveščamo vas, da smo pričeli s pripravami za izvedbo izobraževalnega dela na daljavo. Na spletni strani šole bomo pripravili in aktivirali spletne učilnice za vse razrede na matični šoli in na podružnici Tepanje. Jutri dopoldan se bomo v okviru učiteljskega zbora dogovorili o načinu delovanja spletnih učilnic in o obsegu VIZ dejavnosti v času trajanja izrednih razmer. Naprošamo vas, da redno spremljate obvestila na spletni strani šole, saj bo … Nadaljujte z branjem INFORMACIJE GLEDE ZAPRTJA ŠOL IN VRTCEV (objavljeno ob 19. 32)